050-3910795

אות למופת

המקצועיות, הגישה האישית, 
הרגישות לפרטים, הוותק והמוניטין מספרים (מאז 1998) את כל הסיפור 
ויוצרים את ההבדל!
שלומי חסקי
התקשרו עכשיו 050-3910795 או השאירו פרטים ואצור אתכם קשר בהקדם

אודות

בשנת 1998 ייסד העורך הספרותי שלומי חסקי את אות למופת – שירותי כתיבה ועריכה, ובמסגרת זו הוא משמש כבר למעלה מ-20 שנים כסופר צללים המתמחה בכתיבת ספרי אוטוביוגרפיה וביוגרפיה במגוון תחומים עבור אנשי ציבור ומעש; בעריכת ספרות ובעריכת לשון במגוון ז'אנרים (החל בספרות יפה ובשירה, דרך ספרות עיון-מדעית-אקדמית, וכלה בספרות הדרכה מקצועית); בליווי כותבים בעת תהליך יצירתם, ובמתן חוות דעת מקצועית-ביקורתית (לַקְּטוּרָה) על אודות כתבי-יד טרם שליחתם להוצאות לאור.

שירותי אות למופת

כתיבת צללים
כתיבה מקצועית ויצירתית (כולל ראיונות-עומק, איסוף חומרים ועריכתם) של נאומים, ספרי עיון והדרכה, וספרי אוטוביוגרפיה במגוון תחומים, ביניהם צבא וביטחון, פוליטיקה ותקשורת, חינוך ופסיכולוגיה, מדע, אמנות וכו'. 
עריכה ספרותית
(עיון, יָפָה, מדעית, מתורגמת, מקצועית)
זיהוי הצלילים הייחודים לכל טקסט, בשילוב מיומנות ורגישות מקצועית, הופכים את החומר הנערך ליצירה צלולה ונהירה לקוראים, תוך שמירה על קולו וסגנונו הבלעדי של הכותב.
עריכה לשונית
הוצאת: ידיעות ספרים
הוצאת: אות למופת

מגוון ספרים בעריכתי

קריאה-מקצועית-ביקורתית ביצירות ספרותיות במגוון ז'אנרים טרם שליחתן להוצאה לאור. בתום הקריאה תונפק חוות-דעת מקצועית שבה יובאו פרטים הנוגעים לתוכן היצירה, לסגנונה, למשלבי השפה, לדמויות וכו', וכן הצעות לשדרוגה.
לקטורה
הפיכת היהלום הגולמי למלוטש ושובה לב ונפש, תוך הקפדה על מגוון אמצעים פואטיים, כגון לשונו הציורית של השיר, המבנה הצורני של כל שורה, שימוש בצלילי מילות השיר, הקבלה/ניגודים בין חלקי השיר, ניקוד כהלכה, עריכת סדר השירים וחלוקה לשערים, הצעות שמות לשירים ולקובץ וכיו"ב.
עריכת שירה
(סמינריון, תזה, דוקטורט וכו')
שיפור ניסוחה ותקינותה של העברית, עריכתן כראוי של הרשימה הביבליוגרפית, של הערות השוליים ושל שאר הדברים הקטנים, אך החשובים, ההופכים את טקסט המחקר שכתבתם לעבודת מחקר אקדמית ראויה.
עריכה אקדמית
שימור קולו-סגנונו הייחודי של הכותב ובה בעת – עברית תקנית, פישוט משפטים מסורבלים, העלאת המשלב הלשוני, דיוק בשימוש במילים, אריגת הנושאים הן בפסקה והן בכל הטקסט, מניעת חזרות, האחדת כתיב, פיסוק כהלכה, כתיבת הטקסט מחדש (שכתוב) וכו'.
ד"ר שרה שחף, מחברת הספר 'אחות טובה דייה – הסיעוד  בין אידיאל למציאות '
התקשרו עכשיו 050-3910795 או השאירו פרטים ואצור אתכם קשר בהקדם
הוצאת: אגם
הוצאת: כנרת
הוצאת: ידיעות ספרים
הוצאת: כתר
הוצאה עצמית
הוצאת: רסלינג
הוצאת: דיונון
אוניברסיטת תל אביב
הוצאת: מודן
הוצאת: ידיעות ספרים
הוצאת: אסטרולוג
"שלומי, עריכתך, הן התוכנית והן הלשונית המעולה, המקצועית והמדויקת הפכו את אתר האגף הביטחוני-חברתי לאתר מכובד הבנוי לתלפיות."
עמיקם סבירסקי, ראש האגף הביטחוני-חברתי ור' היחידה להתיישבות ותשתית לאומית
"בשם הנהלת מרכז שניידר ובשמי, הנני להודות לך על כתיבת קורות-חייה ופועלה של פרופסור רינה זייצוב עבור פרס ישראל תשס"ה… המסמך שיצרת הנו מקיף, זורם, חד ומרגש."
זיוה כספי, מנהלת קשרי חוץ מרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל
"תודה מיוחדת לשני הדובים מיער הספרות והתרבות: איכנולד ואלבוים, שעודדוני ואפשרו באומרם 'עלה, עלה', הם שחיברו לי ושידכו לי את שלומי חסקי המיוחד; רגיש ומרגיש, הדובר את לשוני ועורכה בשלמות ללא פגם."
אברהם בורג, לשעבר יושב ראש הכנסת, מחבר הספר 'לנצח את היטלר'
"שלומי, תודה על העזרה והעבודה המצוינת."
דרורה נבון, דין וחשבון 2008, ארגון 'בטרם' לבטיחות ילדים

"תודה גדולה לשלומי חסקי שעשה עבודת עריכה נפלאה מתוך דיאלוג עמי והעלה הערות חשובות להנגשת הטקסט לקהל הרחב".